Nádrže na naftu

Nádrže na naftuNádrže na naftu

Nádrže na naftu Elkoplast slúžia k bezpečnému uskladneniu a kontrolovanému výdaju motorovej nafty, popr. niektorých ďalších ropných produktov. Sú určené pre všetky firmy požadujúce možnosti lokálneho plnenia nafty za veľkoobchodné ceny (dopravcovia, farmári, lesné drevárske  závody, priemyselné podniky a pod.). Sú dostupné tiež vo verzii pre bionaftu a AdBlue.

Nádrže rady FDC sú dvojplášťové. Vonkajší plášť plní funkciu havarijnej nádrže (záchytnej) a je schopný zachytiť 110% objemu vnútornej nádrže. Nie sú pevne spojené so zemou, a preto nevyžadujú stavebné povolenie. Sú vyrobené z UV a odolného polyethylénu, čím je zaistená dlhá životnosť a odolnosť voči korózií. Vďaka bezzvarovej technológii výroby nehrozí prasknutie a úniky v zvaroch.

Všetky nádrže spĺňajú hygienické normy pre skladovanie horlavín III. triedy s bodom vzplanutia nad 55°C a sú certifikovné podľa normy EN1334. Sú opatrené uzamykateľnou strojovňou, v ktorej sa nachádza integrované výdajné zariadenie pre jednoduchú obsluhu, vrátane automatickej výdajnej pištole zaisťujúcej ochranu pred preplnením.

Záruka: 10 rokov na plastovú nádrž, na výdajné a ostatné zariadenia (elektrické/elektronické) 1 rok, ak nie je uvedené inak.

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním údajov nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing tejto webovej lokality. Súhlasíte aj s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.