Elektronický výdajný stojan FM

Elektronický výdajný stojan FM

Táto inovačná rada výdajných stojanov na naftu sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou, elegantným dizajnom a ryýchlosťou a presnosťou výdaja. Možnosť exportu a spracovania dát, tlač dokumentov v integrovanej tlačiarni, prístup iba autorizovaným užívateľom.

Elektronická jednotka s displejom a číselníkom je schopná spravovať až 120 užívateľov, ktorí sa identifikujú pomocou magnetického kľúča, a v lokálnej pamäti sa ukladá 255 posledných výdajných operácií vrátane časových údajov. Je možné zadávať SPZ a počet najazdených km. Prepojením s PC až na vzdialenosť 1 km je možné previesť export zaznamenaných dát k ďalšiemu spracovaniu a tlač dokladov miestnou tlačiarňou. Možnosť prednastavenia vydaného množstva.

Jednotka ďalej obsahuje vysoko presný prietokomer fungujúci na princípe oválnych ozubených kolies, indikátor stavu hladiny v nádrži a filter absorbujúci vodu pre zaistenie kvality vydanej nafty, vstavaná tlačiareň dokladov a automatická výdajná pištoľ s otočným konektorom a 4 m hadicou. Zamykateľné dvierka na pántoch umožňujú ľahký prístup dovnútra za účelom údržby. Verzia „Tank“ je určená k montáži priamo na nádrž.

obj.č. názov prietok (l/min) el. napájanie filter hm. (kg) výška (mm) vhodné pre

22930-00

stojan 70FM

max. 70

230 V, 50 Hz

áno

67

1387

nafta

22931-00

stojan 70FM Tank

max. 70

230 V, 50 Hz

nie

57

990

nafta

22980-00

ext. filtr pre verziu Tank

max. 70

 

 

 

 

nafta

Fotogaléria

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?