Mobilné výdajné zostavy PiusiBox PRO

Mobilné výdajné zostavy PiusiBox PRO

Všetko  vybavenie potrebné k rýchlemu, jednoduchému a čistému mobilnému prečerpávaniu  paliva je šikovne uložené v praktickom boxe.

Čo je pri práci také dôležité?

Výkonnosť a spoľahlivosť. Pracovník bez vhodných nástrojov iba stráca čas. Poškodený stroj znamená stratu času aj peňazí. Nepriaznivé vnútorné podmienky často komplikujú prečerpanie paliva off-roadového vybavenia a strojov. PIUSIBOX je vďaka tridsaťročnej skúsenosti a know-how odpoveď na potrebu moderného, praktického a ekologického riešenia pre poľnohospodárske stroje, stavebné vybavenie, stroje pre stavbu diaľníc -jednoducho všade tam, kde sa vyžaduje rýchle a bezpečné prečerpávanie paliva. Mezinárodne patentované.

Mobilita a prax. Všetko vybavenie, ktoré potrebujete k prečerpávaniu paliva, vrátane hadíc, je uložené v pevnom, praktickom a kompaktnom boxe, ktorý sa jednoducho prenáša.

Čistota a poriadok. Udržanie čistoty v častiach, ktoré prichádzajíú do styku s naftou, je hlavným účelom tohto boxu. Pokiaľ sa napríklad sacia hadica zanesie prachom, pieskom a špinou, môže pri ďalšom použití kontaminovať palivo. Pravidelne tvarované a hladko spojené povrchy uľahčujú pravidelné čistenie.

Ekológia. Horizontálne delený spodný diel boxu naviac prispieva k čistote prostredia tým, že zachytáva prípadnú odkvapkávajúcu naftu zo zariadenia.

Box obsahuje:

  • samonasávacie čerpadlo (až 45 l/min) vr. 4 m káblu a spínača,
  • výdajná pištoľ,
  • 6 m hadica (celková dĺžka),
  • sací kôš s ventilom Vantage,
  • prídavný palivový filter 10 mikrónov,
  • gumové rukavice.
obj.č. názov prietok (l/min) el. napájanie d  x š x v (mm) hm. (kg) vhodné pre

238-70891

PiusiBox 12 V PRO

max. 45

12 V

400 x 300 x 420

12

nafta

238-71190

PiusiBox 24 V PRO

max. 45

24 V

400 x 300 x 420

12

nafta

Mobilnú výdajnú zostavu nafty PIUSIBOX PRO 12-24 V  nájdete a môžete objednať priamo na našom E-SHOPE.

Pdf leták k stiahnutiu.

Fotogaléria

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním údajov nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing tejto webovej lokality. Súhlasíte aj s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.