Výdajná zostava Cube 70 MC

Výdajná zostava Cube 70 MC

Výdajná zostava na naftu Cube 70 MC s digitálnym prietokomerom umožňuje kontrolovaný výdaj nafty až 50 osobám zadaním 4-6 miestneho PIN kódu, alebo pohodlnejšie pomocou čípového kľúča (kľúče nie sú v základnej výbave, sú dostupné ako možnosti). Presne eviduje všetky odbery aj odberateľov, zaznamenáva posledných 200 výdajov a umožňuje zadať SPZ vozidla a stav najazdených kilometrov. Tieto dáta je možno preniesť do PC pomocou manažerského čípového kľúča.

Základom zostavy je samonasávacie lamelové čerpadlo Panther 70 so zabudovaným by-passom (obtokovým) ventilom a nerezovým filtrom. Je vybavená digitálnym prietokomerom K600 s presnosťou +/- 0,5 %, 4 m hadicou a automatickou výdajnou pištoľou. Ochranu pred poveternostnými vplyvmi zabezpečuje oceľová skrinka s kvalitnou povrchovou úpravou a odkladacím priestorom pre výdajné pištole s bezpečnostným vypínačom čerpadla na držiaku výdajnej pištole.

Zostava je vhodná pre inštalácie na nadzemné aj podzemné nádrže, na stenu alebo na stojan. Má jednoduchú obsluhu a údržbu.

Možnosti:

obj.č. názov prietok (l/min) el. napájanie hm. (kg) vhodné pre

238-70192

výdajná zostava Cube 70 MC

max. 70 *

230 V, 50 Hz

25

nafta

*Prietok je uvedený pri optimálnych podmienkach. Prietok sa mení diaľkou rozvodov, výškou sania, zvolenou technológiou, viskozitou kvapaliny a teplotou vzduchu.

Fotogaléria

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním údajov nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing tejto webovej lokality. Súhlasíte aj s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.