Výdajná zostava Cube 56

Výdajná zostava Cube 56

Spoľahlivá a úsporná zostava na výdaj nafty Cube 56 predstavuje moderné riešenie pre interné čerpanie nafty v menších a stredne veľkých organizáciach. Je veľmi oblúbená pre svoje malé rozmery, vysoký výkon a predovšetkým nenáročnosť a spoľahlivosť prevádzky. Splňuje prísne požiadavky bezpečnosti pri výdaji PHM.

Základom zostavy je samonasávacie lamelové čerpadlo Panther 56 zo zabudovaným by-passom (obtokovým) ventilom a nerezovým filtrom. Je vybavená prietokomerom K33 s presnosťou +/- 1%, veľkým, dobre počítateľným trojmiestnym ukazateľom, šesťmiestným celkovým registrom a mechanickým nulovaním pomocou koliečka na boku skrinky. Ďalej obsahuje 4 m hadicu a automatickú výdajnú pištoľ. Ochranu pred poveternostnými vplyvmi zabezpečuje oceľová skrinka s kvalitnou povrchovou úpravou a odkladacím priestorom pre výdajnú pištoľ s bezpečnostným vypínačom čerpadla na držiaku výdajnej pištole. Zostava je vhodná pre inštaláciu na nadzemné aj podzemné nádrže, na stenu alebo na stojan.

Výdajnú zostavu CUBE 56 môžete nájsť aj na e-shope.          

Opce:

obj.č. názov prietok (l/min) el. napájanie vhodné pre

238-69715

výdajná zostava Cube 56

max. 56 l/min*

230 V, 50 Hz

nafta

*Prietok je uvedený pri optimálnych podmienkach. Prietok sa mení diaľkou rozvodov, výškou nasávania, zvolenou technológiou, viskozitou kapaliny a teplotou vzduchu.

 

Fotogaléria

Máte nějaký dotaz ohledně produktu?

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním údajov nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing tejto webovej lokality. Súhlasíte aj s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.